VYGRAVÍRUJEME VAŠE OSOBNÍ VĚNOVÁNÍ NA KTERÝKOLIV Z NAŠICH VÝROBKŮ

Doprava a platba

 

Platba za zboží

  • Bankovním převodem na číslo účtu: 2202018515/2010, vedený u FIO banky. Zboží odesíláme okamžitě po připsání čátky na náš účet
  • Dobírkou, cena za tento způsob platby je 35,- Kč
  • On - line platební kartou - zdarma
    Poskytovatele platební brány je společnost Shoptet

Objednané zboží bude doručováno v odolných a dobře zabalených zásilkách prostřednictvím zásilkových služeb, případně po dohodě osobním převzetí v Brně.
Zboží bude odesláno zpravidla následující pracovní den po uskutečnění a potvrzení objednávky. V opačném případě Vás bude kontaktovat náš pracovník s doplňující informací na telefonní číslo nebo email uvedený v registraci.

Garance doby doručení u našich dopravců je obvykle 1 den, vyjimečně 2 dny.  

Vyjímku tvoří objednávky, u kterých se bude realizovat gravírování na přání zákazníka. V tomto případě bude zboží odesláno dle dohody zákazníka a dodavatele. V opačném případě Vás bude kontaktovat naše obchodní oddělení s doplňující informací na telefonní číslo, nebo email uvedený v registraci.

Zákazník je povinen kromě uvedené ceny zboží zaplatit také náklady na doručení zásilky v celkové výši uveřejněné při objednávce. Cena je závislá dle zvoleného způsobu platby.
Zákazník může sjednat s dodavatelem předání a převzetí zboží osobně. Cena tohoto způsobu předání bude stanovena individuálně dle dohody. 

Vlastnictví zboží a riziko nahodilé zkázy přechází na zákazníka převzetím zboží.

Ceny a způsob doručení

Vaši objednávku si můžete nechat doručit po celé České i Slovenské republice.

Dodávky budou realizovány za takovou cenu, jaká byla uveřejněna v době odeslání objednávky zákazníkem. 

  • Expresní dopravní služba PPL 

Pokud rádi nakupujete z pohodlí domova a chcete naplno využít všech výhod internetového prodeje i s doručením až domů, pak je pro vás určený způsob dopravy PPL.

Po předání zásilky do rukou PPL obdržíte ze strany PPL informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz.
V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 12-14:00). Doručení zásilek probíhá nejčastěji následující den od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz.

Převzetí a reklamace
Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dnů. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

  • Zásilkovna

Objednávku si můžete nechat doručit na téměř 5000 odběrných míst po celé ČR. O doručení objednávky na odběrné místo budete informováni SMS a mailem. Od této chvíle máte 10 dnů na vyzvednutí. Objednávku můžete vyzvednout díky heslu obsaženém v informačím SMS a mailu.

Sledovat vaši zásilku můžete prostřednictvím webové aplikace: www.zasilkovna.cz

Převzetí a reklamace
Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo na pobočce Zásilkovny. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dnů. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

Platba za dopravu

Při doručení prostřednictvím zásilkové služby PPL zaplatíte 130 Kč po celé ČR a 170,- Kč na Slovensko.
Při doručení na Vámi zvolenou Zásilkovnu zaplatíte za balík 90,- Kč