VYGRAVÍRUJEME VAŠE OSOBNÍ VĚNOVÁNÍ NA KTERÝKOLIV Z NAŠICH VÝROBKŮ

Recenze

Avatar autora Vlasta N. |
+ výborná komunikace
+ rychlé dodání
+ vzhledově odpovídá fotografii

Objednala jsem si dárkovou krabici na víno s osobním věnováním pro mého tatínka na jeho kulatiny. Jsem moc spokojená, protože dárková krabice byla ve skutečnosti ještě hezčí, než na fotografii. Také tatínek byl překvapený, nejen z obsahu ale i z dárkové krabice, kterou si hned vystavil na polici. Děkuji, udělali jste nám všem velkou radost.
Avatar autora Miroslava D. |
+ velký výběr mechových hodin
+ příjemné ceny
+ kvalita zpracování

Rozhodla jsem se pro zakoupení mechových hodin a mechového obrazu do našeho nového bytu. Snažíme se ladit naše bydlení do přírodního stylu a mechové hodiny s obrazem zde skvěle zapadnou. Dala jsem na Vaše doporučení ohledně barevnosti mechu a jsem nadšená. Dokonce i manžel ☺ Jednání, dodání a kvalita byla na jedničku! Moc děkuji, budu Vás dále doporučovat všem mým známým.
Avatar autora Manželé Strnadovi |
+ odborná pomoc s výběrem
+ dodání přes zásilkovnu
+ vstřícnost a trpělivost při výběru věnování

S manželem jsme už delší dobu přemýšleli nad vhodným svatebním darem pro naši dceru. Když jsme narazili na Váš web, byli jsme si jisti, že jsme na správné adrese. Chtěli bychom tímto poděkovat za neuvěřitelnou trpělivost, kterou nám věnovala grafička paní Gabriela. Sestavila a navrhla nám krásné věnování pro novomanžele aji s motivem. Dárková krabice i vyřezávaný obraz se i našim novomanželům moc líbil a měl ohlas i mezi ostatními svatebními hosty. Moc děkujeme.
Avatar autora Vítězslav J. |
+ přehledná a jasná nabídka
+ rozumná cena
+ termín dokončení dle naší dohody

Rád bych touto cestou poděkoval firmě gabrielaart.cz za dodání objednaných reklamních předmětů. Reklamní krabice i dřevěné zápisníky byly dodány přesně v termínu, také s kvalitou jsem maximálně spokojen. Velikou výhodou je možnost gravírování loga a možnost konzultace při výběru jeho provedení a umístění. Objednávka splnila svůj účel, budu se těšit na další spolupráci.